Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Warszawa i okolic!

Quiz Game Warszawa. Test wiedzy, dobra zabawa i gigantyczne emocje. Oto miejsce, gdzie poczujesz się jak uczestnik popularnych teleturniejów

2023-11-12 11:03:00

Quiz Game to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy. Można tu bowiem sprawdzić poziom swojej wiedzy z przeróżnych dziedzin, fundując przy tym sobie i swoim znajomym niezapomniane emocje i masę dobrej zabawy. Lokal mieszczący się w warszawskim Śródmieściu oferuje 60-minutową rozgrywkę w wieloosobowych studiach. Każde z nich wyposażone jest w multimedialne stanowiska, podświetlane przyciski, a całej grze towarzyszy niezwykła oprawa audiowizualna. Odwiedziliśmy Quiz Game i potwierdzamy - w tym miejscu można poczuć się jak uczestników popularnych, telewizyjnych teleturniejów.


SKM i KM zmieniają rozkłady jazdy pociągów. Warszawski ZTM apeluje do podróżnych

2023-11-12 10:03:00

Od niedzieli 12 listopada zmienią się rozkłady jazdy pociągów wszystkich przewoźników, w tym również Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich. W związku z zaistniałą sytuacją, Zarząd Transportu Miejskiego wystosował do pasażerów ważny apel.


Szklana willa w Warszawie na sprzedaż. Piękny dom z basenem i prywatnym lasem w Wilanowie. Wiadomo, ile kosztuje

2023-11-12 08:50:00

Szklana willa w Warszawie na sprzedaż. Oto spektakularna nieruchomość o modernistycznej bryle, która została zaprojektowana przez jedną z najlepszych pracowni architektonicznych. W obiekcie znajduje się m.in. salon z jadalnią i aneksem kuchennym, łazienka z sauną, garderoba czy sala kinowa. Do obiektu przynależy prywatny las. Dom ten mieście się w dzielnicy Wilanów. Ogłoszenie pojawiło się na stronie Nieruchomości-online.pl. Sprawdzamy, ile trzeba zapłacić za taką perełkę.


Śmiertelny wypadek na S8 nieopodal Warszawy. Zderzenie czterech samochódów. Nie żyje 10-letnie dziecko

2023-11-12 07:55:00

W sobotę 11 listopada na trasie S8 w miejscowości Wymysłów doszło do karambolu z udziałem czterech samochodów. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 10-letnia dziewczynka, a sześć osób zostało rannych. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tragedii.


Magiczny Botaniczny 2023. Ogród UW rozbłysnął milionem świateł. Byliśmy na otwarciu niezwykłej wystawy

2023-11-12 07:39:00

"Magiczny Botaniczny" po raz trzeci zagościł w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego. W sobotę 11 listopada 2023 roku otwarto niepowtarzalną wystawę świateł inspirowaną czterema żywiołami: ogniem, wodą, powietrzem i ziemią. Iluminację będzie można podziwiać do 25 lutego. Kliknij w zdjęcie i zobacz, jak wygląda tegoroczna odsłona Ogrodu Świateł.


Milion złotych za kawalerkę w Warszawie. Cena za "wysoką jakość wykończenia" i... lokalizację. Rekord, o który nie prosiliśmy

2023-11-12 07:10:00

Jeżeli myśleliście, że widzieliście wszystko jeśli chodzi o nieruchomości w Warszawie to jesteście w błędzie. Kawalerka za ponad milion złotych? Tak. To nie żart. Budynek, w którym małe mieszkania będą warte krocie, będzie znajdować się w ścisłym Śródmieściu - przy stadionie Polonii. Sprawdzamy, o co chodzi z inwestycją, o której zrobiło się ostatnio bardzo głośno.


Gdzie kupić najlepsze rogale świętomarcińskie w Warszawie? Te cukiernie polecają mieszkańcy stolicy

2023-11-11 10:50:00

Rogale Świętomarcińskie największą popularnością cieszą się w Poznaniu. Nie oznacza to jednak, że w innych częściach kraju trudno znaleźć miłośników tego przysmaku. Wielu z nich znajduje się w Warszawie, gdzie 11 listopada każdego roku można zaobserwować spore kolejki przed cukierniami. Zobacz naszą galerię i sprawdź, gdzie w stolicy kupić pyszne rogale z nadzieniem z białego maku.


Święto Niepodległości w Warszawie. Darmowe zwiedzanie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Przed gmachem ustawiła się spora kolejka

2023-11-11 09:49:00

W sobotę 11 listopada Sejm RP zaprosił wszystkich chętnych do odwiedzenia swojej siedziby. Dzień otwarty z okazji Narodowego Święta Niepodległości to coroczna sejmowa tradycja. Wydarzenie jak zwykle cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców stolicy. Od rana, na ulicy Wiejskiej można było zobaczyć sporą kolejkę ludzi. Kliknij w zdjęcie i zobacz naszą fotorelację.


Jedno z najważniejszych miejsc w Warszawie. Tu kształtowała się polska państwowość. Jak zmieniał się Plac Piłsudskiego?

2023-11-11 08:51:00

Jedno z najważniejszych miejsc dla polskiej państwowości, naszej historii i nieodłącznie kojarzone z obchodami takich świąt jak 11 listopada czy 3 maja. Nie zawsze tak jednak było. Plac Piłsudskiego ma długą i bogatą historię pełną ciekawostek. Niektóre są bardziej znane inne mniej, ale świetnie obrazują jak zmieniał się polski krajobraz na przełomie dekad. Przy okazji Narodowego Święta Niepodległości przybliżamy etap dwudziestolecia międzywojennego w tym miejscu.


Święto Niepodległości 2023. Marszałek Piłsudski dotarł na Ochotę. Mieszkańcy Warszawy wspólnie odśpiewali hymn

2023-11-11 07:25:00

10 listopada 2023 roku, mieszkańcy Dzielnicy Ochota rozpoczęli wyjątkowe obchodach Święta Niepodległości. Wydarzenie zorganizowane przez Urząd Dzielnicy Ochota, przyciągnęło tłumy chętnych do wyrażenia szacunku dla historii Polski oraz uczczenia bohaterów walczących o niepodległość. Warszawiacy wspólnie odśpiewali hymn państwowy oraz spotkali się z... marszałkiem Piłsudskim!