Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Warszawa i okolic!

Darmowe jedzenie w Warszawie. 7 sposobów na to, by zjeść i wypić nie mając ani grosza

2018-12-14 10:53:00

Darmowe jedzenie w Warszawie. Życie w stolicy nie należy do tanich. Rosnące ceny benzyny, gazu, prądu i wody przekładają się też na rosnące ceny żywności. Na szczęście, w Warszawie nie brakuje miejsc, gdzie możemy zupełnie legalnie znaleźć pełnowartościowy posiłek lub napój. Dalsza część tekstu poniżej.


James Bond z Warszawy - agent 033. Wysadził budynek z hitlerowcami, zniszczył wrogom ponad 300 samolotów

2018-12-14 10:44:00

Niezwykła historia Jerzego Iwanowa-Szajnowicza - wspaniałego pływaka, a w trakcie wojny agenta polskich i brytyjskich służb specjalnych i niekwestionowanego bohatera greckiego ruchu oporu.


Zakupy w Internecie. Oczekiwania a rzeczywistość. Najbardziej nieudane zakupy online

2018-12-13 10:59:00

Ubrania z internetowych sklepów nie zawsze wyglądają tak, jak na zdjęciach. Zobacz najbardziej rozczarowujące efekty zakupów online.


Te aplikacje pomogą Ci schudnąć. Poświąteczna mobilizacja czy noworoczne postanowienie? ZOBACZ 8 aplikacji, które wspomagają odchudzanie

2018-12-13 10:25:00

Święta to czas rozpusty, ale niekiedy jeszcze przed ich zakończeniem dopada nas refleksja „jak zrzucić kilogramy, które przybyły w czasie świąt?” Myślenie o nowych wyzwaniach, planach i założeniach zaczyna się też w drugiej połowie grudnia i skutkuje postanowieniami noworocznymi. „W tym roku na pewno się uda!” - z takim założeniem rozpoczynamy swoją przygodę z odchudzaniem. Te historie nie należą do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych , dlatego warto swoje założenia realizować z kimś. Jeśli jednak nie mamy partnera, który chciałby realizować z nami to wielkie wyzwanie to z pomocą przychodzą ...aplikacje na smartfona. Urządzenie, które nas rozleniwia może też stać się motywacją do działania. Wystarczy, że na pulpicie aplikacje społecznościowe i gry zamienimy na takie, które pomogą nam schudnąć. Aplikacje na smartfona dla odchudzających, chcących wysmuklić sylwetkę lub zachować dobrą kondycję to nie tylko plany treningowe. Zdziwisz się jakie możliwości ma Twój smartfon. Sprawdź 8 aplikacji, które pomogą Ci schudnąć i zacznij od dziś.


Kibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie. Teraz szuka ich policja - poznajesz ich? [ZDJĘCIA]

2018-12-13 09:07:00

Kibice Legii Warszawa zdemolowali dworzec PKP. W maju, podczas powrotu z meczu w Poznaniu, podczas postoju pociągu w Kutnie doszło do zamieszek. Kibice starli się z policją oraz zdemolowali dworzec.


W Google Street View obejrzysz nowe zdjęcia Warszawy. Zobaczcie, co się zmieniło!

2018-12-13 09:00:00

Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google. Dzięki niej można wirtualnie podróżować po świecie i oglądać miejsca z perspektywy przechodnia. Funkcja ta została właśnie zaktualizowana o najnowsze zdjęcia z polskich miast, m.in. Warszawy. Dalsza część artykułu poniżej.


Ennio Morricone, człowiek orkiestra. Czego o nim nie wiecie?

2018-12-13 08:33:00

Ennio Morricone to jeden z kilku najpopularniejszych i najwyżej cenionych kompozytorów w dziejach kina – jego nazwisko widnieje w czołówkach ponad pięciuset filmów i seriali. 19 stycznia 2019 r. artysta będzie świętował w TAURON Arena Kraków swoje dziewięćdziesiąte urodziny. Oto kilka ciekawostek z kariery kompozytora.


Jak składać życzenia? 7 porad, dzięki którym składanie życzeń stanie się prostsze!

2018-12-13 08:22:00

Jak składać życzenia? Niektórzy pewnie nigdy się nad tym nie zastanawiają i idą na żywioł, a inni głowią się nad tym już na wiele dni przed świętami. Mogłoby się wydawać, że składanie życzeń jest proste, ale większość z nas wciąż popełnia gafy, często nie zdając sobie z tego sprawy. Sprawdź, jak składać życzenia, by były naprawdę miłe dla adresata! Dzięki tym 7 poradom inni pokochają twoje życzenia, a dla ciebie ich składanie przestanie być traumą!


Janusze tuningu, czyli jak nie przerabiać samochodu!

2018-12-12 10:23:00

Janusze tuningu to zabawny obraz samodzielnie wprowadzanych zmian, szalonych pomysłów i niezwykłej kreatywności polskich kierowców. Na te auta na pewno nie poderwiesz dziewczyny. Zastanawiasz się jak stuningować fiata multipla? ZOBACZ jak zrobili to inni. Najlepsze pomysły i najgorsze realizacje Januszy tuningu.


TOP 10 dochodowych zawodów, do których nie potrzeba studiów

2018-12-12 10:20:00

Powszechnie uważa się, że bez studiów nie da się zrobić kariery. Nic bardziej mylnego! Prezentujemy 10 wybranych zawodów, do których wykonywania nie potrzeba wykształcenia. Co więcej - są to zawody, w których można liczyć na naprawdę wysokie zarobki. Myślisz, że dałbyś radę? Sprawdź się! Wystarczy, że rozwiążesz testy predyspozycji.