Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Warszawa i okolic!

Impreza dla miłośników psów na Bemowie. Właściciele i ich pupile wspólnie bawili się na sportowym pikniku [ZDJĘCIA]

2019-06-15 11:31:00

W sobotę, 15 czerwca, odbyła się kolejna edycja sportowego pikniku z psem ''Pies na Medal''. Wszyscy właściciele czworonogów zebrali się w tym dniu na Bemowie, aby spędzić miło czas wśród innych miłośników psów oraz ich pupili. W programie były m.in. pokazy psich ''zawodów'' i sportów oraz konkursy dla publiczności. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do galerii zdjęć z wydarzenia.


Upały w mieście. Co robić w Warszawie, gdy żar leje się z nieba? [PRZEGLĄD]

2019-06-15 08:23:00

Upały w mieście. Kiedy temperatura przekracza 30 stopni myślimy tylko o jednym. Marzymy, aby przenieść nasze biuro nad morze, albo rozłożyć się na leżaku nad rzeką. Jeśli - podobnie jak my - nie możecie sobie pozwolić na taki luksus i zostajecie w Warszawie, nie załamujcie się. Upał można przetrwać (i to całkiem przyjemnie) nawet w wielkim mieście. Dalsza część artykułu poniżej.


Wycieczki pod Warszawę. Zobaczcie propozycje dla całej rodziny [PRZEGLĄD]

2019-06-15 08:22:00

Wycieczki pod Warszawę. Szukacie pomysłu na weekendowy wypad z całą rodziną? Wydaje wam się, że widzieliście już wszystko? Albo, że wyjeżdżając z wielkiego miasta nie możecie już liczyć na żadne atrakcje? Udowodnimy wam, że jesteście w błędzie. Dalsza część artykułu poniżej.


Czy Twoja dzielnica jest bezpieczna? Raport o przestępczości w Warszawie w 2018 roku

2019-06-15 08:21:00

W 2018 r. w Warszawie dochodziło średnio do 132 przestępstw dziennie. Popełniano m. in. 37 kradzieży, z których 6 dotyczyło aut. Które dzielnice były najmniej bezpieczne? Poniżej dalsza część artykułu.


Najbardziej instagramowe miejsca w Warszawie. Tutaj zrobicie genialne zdjęcia [TOP]

2019-06-15 08:19:00

Najbardziej instagramowe miejsca w Warszawie. Gdzie zrobić genialne zdjęcia na Instagrama w Warszawie? Postanowiliśmy zebrać kilkanaście miejsc, w których wykonacie niebanalne ujęcia swoimi smartfonami. Każde z nich coś wyróżnia, a spostrzegawcze oko fotografa z pewnością dostrzeże ich piękno. Polecane miejsca znajdziesz w galerii zdjęć.


Fryzury na wesele 2019. Zobacz najciekawsze upięcia na wesele, zainspiruj się

2019-06-14 11:50:00

Fryzury na wesele największą popularnością cieszą się latem – wtedy sezon ślubny jest w pełni, a upalna pogoda sprawia, że tym chętniej panie decydują się na upięcia weselne. Nie wiesz, co jest teraz w modzie? Brakuje ci pomysłu na fryzurę na wesele? Zobacz w naszej galerii najciekawsze upięcia na wesele i czerp inspiracje! Większość tych fryzur będzie idealna zarówno dla gości weselnych, jak i dla panien młodych.


STOR, Warszawa - Bracka. Przepiękna kawiarnia otwiera drugi lokal. Będzie inny niż wszystkie

2019-06-14 11:20:00

STOR, Warszawa. Przepiękna kawiarnia, "mekka hipsterów", działała do tej pory na Powiślu. Dla wielbicieli tego miejsca (i wszystkich osób, które kochają ekologiczne rozwiązania) mamy jednak dobrą wiadomość. Od 15 czerwca 2019 STOR na lato otworzy się na ul. Brackiej. I będzie się wyróżniać spośród innych polskich kawiarni.


Plac Konesera bez imprez masowych? Sprawdzamy, kiedy doczekamy się kolejnego dużego wydarzenia

2019-06-14 11:00:00

Otwarciu placu Konesera wiosną 2018 roku towarzyszyła wielka impreza plenerowa. Podczas Warszawskiego Festiwalu Konesera wystąpiły takie gwiazdy, jak Krzysztof Zalewski Jazz Band Młynarski-Masecki czy zespół Hańba. Gości nie brakowało. Od tamtej pory - a minął już przecież rok - nie doczekaliśmy się na placu równie wielkiego wydarzenia. Czy wkrótce się to zmieni? Sprawdzamy. Dalsza część artykułu poniżej.


Nietypowy basen na Torze Służewiec. Zabytkowa przestrzeń i nowa fontanna w Parku Angielskim

2019-06-13 12:05:00

Nietypowy basen powstanie na Torze Służewiec. Zabytkowy tor wyścigów konnych przejdzie spore zmiany. Inwestycja rozpocznie się w przyszłym roku. Udało nam się ustalić szczegóły remontu nad którym czuwać będzie konserwator zabytków. Niestety, teren nie będzie dostępny dla zwiedzających.


Miami Wars i Cud nad Wisłą łączą siły. Nowa miejscówka będzie mieć dwa poziomy [ZDJĘCIA]

2019-06-13 11:55:00

Miami Wars 2019 i Cud nad Wisłą łączą siły. Właściciele popularnych nadwiślańskich miejsc będą w nowym sezonie działać pod wspólnym szyldem. Nad rzeką wyrośnie dwupoziomowa ekowioska oferująca pyszne jedzenie, strefę relaksu, koncerty i kolacje na wodzie. Szczegóły poniżej.