Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Warszawa i okolic!

Fryzury na komunię: zobacz najpiękniejsze upięcia komunijne dla dziewczynek. Zainspiruj się!

2019-04-18 11:32:00

Fryzury na komunię coraz częściej są bardzo eleganckie. Nic dziwnego – skoro do Pierwszej Komunii dziewczynki idą w pięknych sukienkach, fryzura też musi do nich pasować. Wizyta u fryzjera lub przyjazd mobilnego fryzjera do domu – tak wygląda poranek wielu dziewczynek idących do Pierwszej Komunii Świętej. Fryzury komunijne czasami przypominają wręcz upięcia ślubne. Co jest teraz w modzie? Zobaczcie najpiękniejsze fryzury na komunię 2019!


Ludzie i czas - jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat?

2019-04-18 10:51:00

Te twarze znamy wszyscy, ale czy pamiętamy, jak ich właściciele wyglądali w czasach młodości? A może kojarzymy ich tylko ze starych filmów, nie mając świadomości, jak wyglądają teraz? Zobaczcie, jak czas zmienia ludzi. Clint Eastwood, Meryl Streep, John Travolta i inni. Uważamy, że są nadal piękni. A jaka jest Wasza opinia? W naszej interaktywnej galerii z suwakiem prezentujemy zdjęcia dawne i aktualne. Zapraszamy do porównania!


PolandRock 2019. Kto wystąpi na Poland Rock Festival 2019. Znamy nowych artystów [zespoły]

2019-04-18 10:32:00

PolandRock 2019. Powiększa się grono artystów, którzy w sierpniu (1-3.08.) wystąpią na jubileuszowym, 25. Pol'and'Rock Festivalu w Kostrzynie nad Odrą. Oto artyści, którzy dołączyli do składu. Sprawdź w artykule poniżej, kto wystąpi. [patronat NaM]


Strażacy dostali nowy sprzęt. Nowoczesne Pantery pojawiły się na Lotnisku Chopina

2019-04-18 09:01:00

"To najnowocześniejszy sprzęt w Europie" - tak o nowych wozach i schodach ewakuacyjnych mówią strażacy z Lotniska Chopina. Pantery pomogą im w szybkim akcjach ratunkowych. Dalsza część artykułu poniżej.


Paznokcie na Wielkanoc. Zobacz najciekawsze, wielkanocne wzory na paznokcie. Wiosenne i świąteczne!

2019-04-17 11:15:00

Wielkanocne paznokcie to doskonały sposób, by swoją stylizacją nawiązywać do świąt, ale także do wiosny. Wzory manicure na Wielkanoc są przede wszystkim wiosenne – paznokcie stylizacją nawiązują do kolorów i motywów kojarzących nam się z tą porą roku. Kalendarze stylistek paznokcie przed Wielkanocą pękają w szwach. Jeśli świąteczny manicure jest również przed tobą i szukasz inspiracji na wielkanocne, wiosenne paznokcie, znajdziesz je w naszej galerii.


Południowa Obwodnica Warszawy. Nowy most połączy Wawer z Wilanowem. Jak postępują prace? [ZDJĘCIA]

2019-04-17 07:18:00

Jednym z elementów powstającej właśnie Południowej Obwodnicy Warszawy jest Most Południowy, który połączy Wilanów i Wawer. Małgorzata Tarnowska z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad pochwaliła się zdjęciami z trwającej właśnie budowy. Na fotografiach widzimy, że na moście w ciągu S2 pozostało do zabetonowania ostatnie przęsło jednej nitki po wawerskiej stronie Wisły. Szczegóły w artykule poniżej.


Remont wiaduktu metra nad Puławską. Pierwsza poważna modernizacja budowli od 35 lat [ZDJĘCIA]

2019-04-17 07:18:00

Wiadukt łączący stację postojowo-techniczną metra na Kabatach ze stacją Warszawa Okęcie zostanie wyremontowany - właśnie podpisano umowę z wykonawcą. Będzie to pierwszy poważny remont od otwarcia w 1984 roku. Szczegóły w artykule poniżej.


Bazar Olimpia jak ogromne wysypisko śmieci. "Nikt nie sprząta bałaganu po niedzielnym handlowaniu"

2019-04-17 07:17:00

Bazar Olimpia, Warszawa. Mieszkańcy warszawskiej Woli po raz kolejny alarmują, że teren po niedzielnym handlowaniu na Bazarze Olimpia zamienia się w wielkie wysypisko śmieci. Dalsza część artykułu poniżej.


"Potrzebna krew B Rh-. Kontakt Marzena Czyż". To fałszywy łańcuszek, nie dajcie się nabrać!

2019-04-16 11:53:00

W sieci pojawia się apel o potrzebnej krwi "B Rh-", niektórzy także dostają SMS-a z prośbą o udostępnianie apelu. To niestety fałszywy łańcuszek.


Z jakich zabytków i relikwii słynie Katedra Notre Dame?

2019-04-16 10:27:00

Informacja o pożarze w Katedrze Notre Dame poruszyła nie tylko Francuzów, ale i cały świat. Katedra Notre Dame to jeden z najsłynniejszych zabytków na świecie. W świadomości wielu osób ta gotycka świątynia nierozerwalnie wiąże się z powieścią Victora Hugo pt. "Katedra Najświętszej Marii Panny w Paryżu", znana szerzej pod uproszczonym tytułem "Dzwonnik z Notre-Dame". To, co skrywa w sobie paryska świątynia jest równie wyjątkowe, na szczęście część najważniejszych przedmiotów udało się uratować przed zniszczeniem w pożarze.