Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Opieka > Zaopiekuj się Seniorem-Opiekun na terenie Niemiec

Archiwalne: Zaopiekuj się Seniorem-Opiekun na terenie Niemiec

20.07.2020


Zostań Opiekunem Osób Starszych!

* Pracuj bezpiecznie w domu u podopiecznego.
* Praca legalna.
* Organizujemy zakwaterowanie, przejazd, wyżywienie.
* Prywatne ubezpieczenie na terenie Niemiec .
* Bonusy świąteczne, wakacyjne.
* Składki ZUS od średniej krajowej.

Elastyczne wyjazdy od 4 tygodni do 6 miesięcy, ty wybierasz do kogo i na jak długo wyjedziesz.

Zadzwoń 506-288-919 lub przyjedź do biura (Warszawa, Aleje Jerozolimskie 94)! Z chęcią odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at) promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/