Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Usługi i Firmy > Usługi ogrodnicze > Wycinanie drzew metodą alpinistyczną - w Warszawie

Archiwalne: Wycinanie drzew metodą alpinistyczną - w Warszawie

16.11.2018


Witamy! Jesteśmy liderem na rynku polskim w wycinaniu drzew. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Od 2001 roku nieprzerwanie działamy na terenie Warszawy, a także okolicznych miejscowości: Wołomin, Kobyłka, Marki, Zielonka, Radzymin, Ząbki, Legionowo, Serock, Sulejówek, Wyszków, Rembertów.

Nasi specjaliści (arboryści) codziennie wykonują wycinkę drzew metodą alpinistyczną, w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie można użyć ciężkiego sprzętu.

Wycinka drzew odpowiada za poprawienie estetyki i stanu zdrowotnego drzewa, oraz pozwala uniknąć odłamaniu się konarów, gałęzi, jak również przewrócenia się całych drzew przy porywistych wiatrach.

Szczególnymi miejscami, gdzie wycinka drzew metodą alpinistyczną jest potrzebna to:

- parki
- skwery
- cmentarze
- parkingi
- oraz tam gdzie nie ma możliwości rozstawienia podnośnika koszowego

Nie stanowi dla nas przeszkody cięcie techniczne, pielęgnacyjne, korygujące, prześwietlające, usuwanie posuszu i jemioły, przycinanie gałęzi, usuwanie konarów, korekta koron drzew, ścinka sekcyjna (rigging).

Dysponujemy również podnośnikiem z wysięgnikiem, z zakresem od 18 do 44 metrów. Natomiast gałęzie spuszczane są na specjalnych linach, co pozwala zabezpieczyć teren.

Współpracujemy z firmami jak i osobami prywatnymi. Zapraszamy, umów naszą wizytę telefonicznie lub mailowo.