Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Usługi i Firmy > Pozostałe usługi > Usługi pogrzebowe Warszawa

uslugi-pogrzebowe-warszawa

Usługi pogrzebowe Warszawa

Warszawa 01-797, Powązkowska 24 08.10.2017


Dom Pogrzebowy w Warszawie zajmuje się profesjonalną obsługą formalno - prawną pochówku oraz organizacją samego pogrzebu. Zależy nam aby przygotowane pożegnanie ze zmarłą osobą było pełne szacunku oraz spełniało wszystkie oczekiwania najbliższych oraz rodziny. Nasz Dom Pogrzebowy posiada bogatą ofertę trumien, akcesoriów pogrzebowych, jak krzyże, tablice oraz  kwiaciarnie, która przygotowuje wiązanki oraz wieńce zgodnie z zamówieniami klientów.

Do dyspozycji klientów(rodziny) jest także sala pożegnań oraz kaplica. Pracownicy Domu Pogrzebowego w Warszawie dzięki odpowiedniemu przygotowaniu oraz doświadczeniu wspierają rodzinę i bliskich zmarłego w trudnych chwilach, pomagając w przeprowadzeniu wszystkich spraw związanych z organizacją pogrzebu.

Dzięki kompleksowej ofercie Domu Pogrzebowego w Warszawie mogą Państwo załatwić wszystkie formalności związane z organizacją pogrzebu w jednym miejscu i zaoszczędzić sobie czasu oraz wielu utrudnień w tym trudnym i bolesnym czasie po stracie bliskiej osoby.

Więcej: dom pogrzebowy Warszawa.