Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Nieruchomości > Mieszkania > Sprzedam mieszkanie Warszawa Bielany Wawrzyszew

Archiwalne: Sprzedam mieszkanie Warszawa Bielany Wawrzyszew

26.03.2019


Sprzedam mieszkanie w ocieplonym bloku po remontach elewacji i mediów. Blok docieplony, termomodernizacja klatek chodowych, nowe windy, domofon. Blok okablowany światłowodem.
Lokal na 4 piętrze w jedenastopiętrowym bloku. 3 pokoje, przedpokój, jasna kuchnia, łazienka, balkon, komórka lokatorska. Stan techniczny bardzo dobry: wymienione okna, piony rurowe, licznik elektryczny na klatce schodowej, liczniki na wodę z odczytem radiowym, podzielniki ciepła na kaloryferach. Mieszkanie suche i jasne, ekspozycja wschód-zachód. Wizualnie w standardzie z lat ’70, do remontu generalnego. Spółdzielcze własnościwe bez Księgi Wieczystej. Dostępne od zaraz.
Bardzo wygodna komunikacja. 8 min. do metra Wawrzyszew lub Młociny, także przystanki tramwajowe i autobusowe. Miłe sąsiedztwo. Sklepy na osiedlu, w bezpośredniej bliskości Lidl, Biedronka, Leclerc, poczta, banki. Na osiedlu 2 szkoły podstawowe, przedszkole. Pod blokiem jest plac zabaw. Rozległe tereny rekreacyjne na spacery z dzieckiem lub psem. Parkingi ogólnodostepne w zatoczkach parkingowych przed blokiem lub parkingi społeczne.
Z uwagi na świetne położenie na trasie metra mieszkanie można będzie również z łatwością wynająć.
Oferta sprzedaży bezpośredniej. Pośrednikom dziękujemy. Zapraszam do kontaktu tel. 603786772 lub 502343223.

420000 zł