Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Sprzątanie > Sprzątanie biur Warszawa - Warszawa sprzatanie biu

Archiwalne: Sprzątanie biur Warszawa - Warszawa sprzatanie biu

10.07.2019


Firma sprzątająca :
EKOBRIS S.C
ul.Geodezyjna 80 B / 16
03-290 Warszawa
(+48) 690463617
E-mail: biuro@ekobris.pl
www.ekobris.pl


Sprzątanie biurowców jest wyzwaniem dla wielu firm ale dzięki doświadczeniu wieloletnich współpracach nasza firma EKOBRIS potrafi sprostać oczek wanią najwyżej klasy biurowcom.

To jak prezentuje się Twój biurowiec będzie zależało od naszej usługi sprzątania biurowców. Naszym priorytetem jest aby czystość w siedzibie Twojego biurowca/biura wpływa na pozytywną renomę całej firmy.

Podpasanie umowy z naszą firmą to jest dodatkowy koszt dla Twojej firmy ale jednocześnie profesjonalne sprzątane biurowca niweluje wydatki na pracownicze , koszty chemii oraz naprawy urządzeń i sprzętu sprzątającego.

To EKOBRIS już zajmuje się wyborem odpowiednich środki do czyszczenia różnych powierzchni podłóg, ścian, wykładzin. Wszystko potrzebne nam sprzęty przywozimy na miejsce i składujemy w pomieszczeniu gospodarczym.

Podstawą do efektywnego sprzątania biurowców jest odpowiednie szkolenie pracowników podziałem ich czasu pracy , komunikacja miedzy pracownikami oraz zrozumienia potrzeb kontrahenta.

Jeśli poszukujesz sprawdzonej i profesjonalnej firmy sprzątającej z doświadczeniem, sprzątania biurowców to jesteśmy odpowiedni dla Ciebie.

1 zł