Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Praca za granicą > Spawacz, ślusarz - praca w Niemczech

Archiwalne: Spawacz, ślusarz - praca w Niemczech

01.12.2021

Praca w Niemczech od zaraz
Stanowisko: ślusarz, spawacz MAG
Miejsce pracy: Niemcy, Fulda
Zakres obowiązków:
• zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
• przygotowanie powierzchni do spawania
• spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu
• spawanie półautomatem + elektroda i palnik
• montaż i spawanie balkonów na warsztacie oraz montaż na budowie
Wymagania:
• doświadczenie w zawodzie ślusarz, spawacz
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
• mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) - umiejętność czytania rysunku technicznego
Oferujemy:
• atrakcyjna stawka godzinowa + 55 € diety
• kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe
• zakwaterowanie

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Dominika + 48 570 901 033
Izabela + 48 570 901 913
Kamila + 48 570 901 414
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver - KRAZ 18450.