Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Praca za granicą > Rozładunek przypraw - Tilburg

Archiwalne: Rozładunek przypraw - Tilburg

23.07.2021

Praca za granicą !! Nie zwlekaj!! Aplikuj!!
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie
• cotygodniowa wypłata
Wymagania:
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• zaangażowanie, zmotywowanie
• chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
Zakres obowiązków:
• noszenie worków z produktami (do 25 kg) - kakao, mak, przyprawy itp.
• wrzucanie produktów do maszyn mieszających
• pakowanie produktów
• obsługa maszyn
• obsługa wózków- heftruck/reachtruck- dla osób z doświadczeniem
• prace porządkowe tj. czyszczenie maszyn
Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!
Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944zadzwoń
Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com
Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!

19 zł