Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Przedstawiciel handlowy > Przedstawiciel Handlowy

Archiwalne: Przedstawiciel Handlowy

10.05.2022

To oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- premie

- samochód taki jak chcesz

- szkolenie rodo

- szkolenie z zakresu fotowoltaiki

- szkolenie wykonanie audytu fotowoltaicznego

- programy motywacyjne

- Wyjazdy motywacyjne

- Drona

- Coaching i wsparcie

Twój zakres obowiązków

- sprzedaż produktów prestiżowej marki ESOLEO,

- obsługę lead’ów na wyznaczonym terenie,

- doradztwo i opieka w całym procesie obsługi klienta.

Nasze wymagania

- doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży OZE, telekomunikacja, motoryzacja, ubezpieczenia, finanse, MLM,

- umiejętność budowania trwałych relacji,

- przedsiębiorczość,

- umiejętność pracy w zespole,

- otwartość na zmiany i nowe technologie,

- odpowiedzialność za własne działania,

- wyważona pewność siebie, asertywność dostosowana do okoliczności,

- precyzyjność w komunikacji,

- pozytywne podejście do życia,

- elastyczność do działania w zmiennym środowisku.

- Mile widziane

- proekologiczny styl życia.

O nas

PGS partner ESOLEO ,które jest częścią Grupy Polsat Plus – największej grupy kapitałowej w Polsce, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Czerpiemy z 25 lat doświadczeń realizując własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów, pasjonatów energii odnawialnej.

Dzięki współpracy z Esoleo jesteśmy wstanie wykonać każdą instalację fotowoltaiczną od komercyjnej po farmy wielkopowierzchniowe. Bazując na doświadczeniu Esoleo które wykonało największą farmę fotowoltaiczną w Europie koło Brudzewa.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

1 zł