Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Budowa i Remonty > Pracownik ogólnobudowlany

Archiwalne: Pracownik ogólnobudowlany

10.06.2021

PILNIE POSZUKUJEMY pracowników na stanowiska:
Zbrojarz lub Cieśla szalunkowy
Bez doświadczenia lub do przyuczenia – prosimy nie dzwonić.

Nieważne ile masz lat i skąd jesteś - u nas będziesz mile widziany.
Miejsce pracy: Piastów
Inwestycja: budowa domów wielorodzinnych

Stawka:
Pomocnik – 19-20 zł netto/h
SAMODZILENY PRACOWNIK Budowlany – Cieśla lub Zbrojarz – 21-26 zł na rękę

Dla osób spoza miasta zapewnione zakwaterowanie – free (kwatery Warszawa (Włochy)

Zadania:
• wykonywanie robót zbrojarskich i ciesielskich (system szalunkowy Peri).
Damy Ci:
• umowa o pracę,
• godziny pracy: od 7 do 17, w tym przerwa 30 min o 12-00,
• darmowe zakwaterowanie,
• zaliczki przez 1 miesiąc.

Siedziba firmy: Warszawa.
Panom z problemem alkoholowym z góry dziękujemy.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowani.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „ cieśla lub zbrojarz ” - oddzwonię
tel. 518 200 962