Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Administacja biurowa > Pracownik Biura Obsługi z językiem niemieckim

Archiwalne: Pracownik Biura Obsługi z językiem niemieckim

22.07.2019

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta z językiem niemieckim.

Obowiązki:

Kompleksowa obsługa klientów oraz ich wsparcie techniczne zgodne ze standardami firmy;
Bieżąca komunikacja drogą telefoniczną i mailową;
Obsługa chatu;
Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie;
Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (B2);
Umiejętność obsługi komputera;
Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność;
Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferta:

Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii: 5000zł - 6400zł brutto/msc;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnym zespole;
Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji;
Jasno sprecyzowany zakres obowiązków;
Możliwość awansu.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV przez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/350073

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.

5000 zł