Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Praca za granicą > Praca przy ścince papryki w Holandii !!

Archiwalne: Praca przy ścince papryki w Holandii !!

25.08.2021

Praca przy ścince papryki Extra Bonusy praca w Holandii !!
Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:
PRACOWNIK szklarni BEZ KWARANTANNY !!
Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen, Westland
Zakres obowiązków:
- ścinka papryki
- sortownia/pakownia papryki
Wymagania:
- zmotywowanie do pracy
- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
- mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )
Warunki:
- extra płatne nadgodziny/ bonusy
- dużo godzin pracy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- zwrot kosztów dojazdu do pracy w Holandii !
Co oferujemy:
-dłuższą współpracę
-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń !
Kamila tel: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Dominika tel: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
lub wyślij sms z dopiskiem PAPRYKA- oddzwonię do Ciebie. Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )