Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Produkcja > Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!

Archiwalne: Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!

01.09.2021

Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!! bez kwarantanny
Rejon: Westland
Szukasz pracy? Już nie musisz!
PAKOWACZ WARZYW I OWOCÓW

Oferujemy:
 •atrakcyjne wynagrodzenie
 •holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
 •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
 •dobre warunki pracy, miłą atmosferę
 •indywidualne podejście do każdego kandydata
 •cotygodniowe wypłaty
Zakres obowiązków:
 sortowanie i pakownie owoców i warzyw
 napełnianie owocami maszyn pakujących
 ważenie owoców
układanie pudełek na paletach
Wymagania:
 •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
 •odpowiedzialność, dokładność
 •zaangażowanie w powierzone obowiązki
 •chęci i motywacja do pracy
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
"pakowanie owoców" - oddzwonimy do Ciebie !!!
Kontakt:
Izabela tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com
Kamila + 48 570 901 414 mail :work@klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, certyfikat KRAZ 18450

6000 zł