Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Kasjer i Ekspedjent > Praca! Na stanowisko Magistra Farmacji

Archiwalne: Praca! Na stanowisko Magistra Farmacji

24.06.2022

Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa pacjentów oraz fachowe doradztwo w obszarze farmacji;
Sporządzanie, wytwarzanie i wydawanie produktów leczniczych;
Praca zgodna z kodeksem etyki zawodowej oraz obowiązującymi regulacjami prawnymi;
Wykonywanie czynności recepturowych;
Nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki;
Realizacja budżetu sprzedażowego.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu;
Doświadczenie w pracy na stanowisku Magistra Farmacji;
Troska o zdrowie pacjenta i budowanie relacji w oparciu o wzajemny szacunek;
Praktyczna wiedza na temat aktualnych regulacji prawnych;
Sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków;
Empatia, otwartość i umiejętność pracy zespołowej;
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premie;
Forma zatrudnienia: umowa o pracę;
Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie);
Dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków;
Zniżki na firmowe produkty;
Możliwość rozwoju;
Praca w renomowanej sieci aptek

Kontakt: zespol_rekrutacji@ltprofessional.pl