Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Muzyka i Edukacja > Kursy i Warszaty > Kurs „SPECJALISTA DS. OBROTU GRUNTAMI POD INWESTY

Archiwalne: Kurs „SPECJALISTA DS. OBROTU GRUNTAMI POD INWESTY

19.09.2019


Serdecznie zapraszamy na Kurs „SPECJALISTA DS. OBROTU GRUNTAMI POD INWESTYCJĘ” .

W trosce o osoby pracujące oraz osoby spoza Warszawy, zajęcia stacjonarne odbywają się w weekendy (sobota-niedziela),


Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Szkolenie wyczerpuje formułę analizy zwykłej wyceny nieruchomości stanowy kompendium wiedzy dla osób współpracujących z inwestorami w procesie pozyskiwania gruntów pod inwestycje zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne niezależnie od terenu ich położenia.

Stanowi unikalne połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną popartą wieloletnim doświadczeniem trenerów – praktyków na co dzień zajmujących się analizą opłacalności inwestowania w grunty oraz doradztwem inwestycyjnym dla inwestorów krajowych jak i zagranicznych.

Kurs skierowany jest do osób, które chcą pogłębić wiedzę w zakresie obrotu gruntami przeznaczonymi pod inwestycje, analizy inwestycyjnej nieruchomości, a także określania opłacalności zakupu lub sprzedaży nieruchomości.


Do kogo skierowana jest oferta?

Kurs skierowany jest do osób, które chcą pogłębić wiedzę w zakresie obrotu gruntami przeznaczonymi pod inwestycje, analizy inwestycyjnej nieruchomości, a także określania opłacalności zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy do inwestorów, deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz wszystkich osób, które chcą nauczyć się w jaki sposób określić ryzyko oraz stopę zwrotu z inwestycji, a tym samym bezpiecznie inwestować na rynku nieruchomości lub dokonywać korzystnie sprzedaży nieruchomości.

PROGRAM KURSU:

Program kursu „Specjalista ds. obrotu gruntami inwestycyjnymi” obejmuje łącznie 60h zajęć w ramach wykładów stacjonarnych, e-learningów oraz warsztatów. Został on opracowany i zatwierdzony przez Komisję Edukacji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.


TERMIN SZKOLENIA I CENA:

Rozpoczęcie nowej edycji kursu nastąpi : 27.10.2019 r

Cena szkolenia: 780 780 zł brutto + 250 zł egzamin

Zdany egzamin upoważnia do posługiwania się tytułem Specjalisty ds. Obrotu Gruntami Inwestycyjnymi Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej:
https://sedpol.com.pl/specjalista-ds-obrotu-gruntami-pod-inwestycje/

lub pod nr. 660-460-398 .

780 zł