Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Muzyka i Edukacja > Pozostałe muzyka i edukacja > Konkurs Fundacji En Arche – Comiesięczne stypendiu

Archiwalne: Konkurs Fundacji En Arche – Comiesięczne stypendiu

14.04.2020


Weź udział w konkursie Fundacji En Arche i zdobądź comiesięczne stypendium.
Aby wygrać, musisz przejść 3 etapy:
I. Napisać esej odpowiadany na pytanie: „Czy w naukach przyrodniczych jest miejsce dla Teorii Inteligentnego Projektu?”
II. Przejść rozmowę kwalifikacyjną przed Komisją Konkursową, na którą zostaną zaproszeni Kandydaci wyłonieni w I etapie konkursu (na podstawie pracy pisemnej).
III. Osoby, które otrzymają stypendium będą zobowiązane do kontynuowania swoich zainteresowań i badań dotyczących tematyki inteligentnego projektu i złożenia dwóch pisemnych sprawozdań z ich rozwoju w trakcie trwania programu stypendialnego.
Nagrodą w Konkursie jest stypendium pieniężne przyznawane co miesiąc od października 2020 r. do czerwca 2021 r. przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Stypendystę. Nagroda występuje w dwóch kategoriach:
- dla doktorantów: 2500 zł wypłacane miesięcznie,
- dla pozostałych studentów: 1200 zł wypłacane miesięcznie.
Konkurs kierowany jest przede wszystkim dla studentów oraz doktorantów biologii i nauk pokrewnych, ale prace mogą przesyłać również studenci innych kierunków.
Eseje należy przesyłać do 31 sierpnia 2020 r. na adres: stypendium@enarche.pl
Wszystkie pozostałe informacje znajdują się w regulaminie Konkursu, przy sekcji „Comiesięczne stypendia”: https://enarche.pl/stypendia-i-granty/

Adres Fundacji:
Al. Jana Pawła II 80 lok. 15
00-175 Warszawa