Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Obsługa klienta > Kierownik sklepu - branża dziecięca

Archiwalne: Kierownik sklepu - branża dziecięca

25.07.2019

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Kierownik sklepu - branża dziecięca

Obowiązki:

Nadzór nad pracą sklepu stacjonarnego
Rekrutacja i rozwijanie zespołu sprzedażowego (około 5 osób)
Zapewnianie rentowności i maksymalizacji sprzedaży
Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta
Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów w sklepie
Przygotowanie raportów oraz sprawozdań zgodnie z polityką firmy.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Dynamiczność i proaktywność
Umiejętność analitycznego myślenia (zarządzanie budżetem, wskaźnikiem efektywności)
Sumienność i zaangażowanie
Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferta:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
Pakiet szkoleń
Bardzo dobrą atmosferę pracy
Praca w godzinach 11:00 - 19:30 włączając soboty i niedziele handlowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/350013

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.