Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Usługi i Firmy > Usługi reklamowe > Google Ads - kampanie AdWords 32 kraje

Google Ads - kampanie AdWords 32 kraje

Warszawa 00-640, Mokotowska 1 23.08.2019


Nakatomi Polska to więcej niż Agencja Marketingowa. Jesteśmy Agencją Full Service, która z powodzeniem wprowadzi Państwa firmę na rynki w 32 krajach. Zastanawiacie się jak to możliwe? Uważamy, że skuteczne ustawienia kampanii AdWords to 50% sukcesu kampanii. Staramy się być firmą globalną z ogromnymi aspiracjami. Przy okazji dążenia do celu, współpracujemy z firmami i biurami tłumaczeń na całym Świecie. Zatem prowadzenie kampanii Adwords czy to w USA, Chinach, Japonii, Norwegii, Szwecji czy Australii nie jest dla nas problemem.
Co zyskają Państwo dzięki Adwords? Jak wiadomo, jest to określenie płatnych reklam emitowanych przez Google, na pierwszej stronie wyszukiwania. W ten sposób mogą być Państwo widoczni już od początku, na samej górze listy wyszukiwań. Koniec z czekaniem miesiącami aż może uda się wypozycjonować stronę. Cała magia tkwi w optymalnym ustawieniu kampanii oraz monitoringu konkurencji.

Poprowadzimy dla Państwa kampanie AdWords zarówno w Polsce, jak i na całym Świecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

https://nakatomi.pl//kampanie-reklama-w-google-adwords

E-mail: biuro@nakatomi.pl
Tel. (22) 378-25-43