Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Budowa i Remonty > Elektryk/Elektromonter

Archiwalne: Elektryk/Elektromonter

04.05.2020

Pracodawca jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych. Pracodawcę cechuje profesjonalizm i terminowość. Usługi realizowane są z dbałością o każdy szczegół, dzięki temu firma stale się rozwija i osiągając coraz lepsze wyniki staje się liderem w branży. Jeśli cenisz sobie pełną wyzwań pracę w delegacjach i chcesz stale podnosić swoje kompetencje to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą.
Obecnie dla tego klienta poszukujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:
Elektromonter – Praca w całej Polsce

Podstawowe obowiązki:

• realizacja prac w zakresie budowy i modernizacji linii średnich napięć oraz oświetlenia ulicznego
• wykonywanie prac na wysokości,

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe techniczne (budowlane, elektryczne),
• prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacjach,
• umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• godziny pracy w przedziale 7-15,
• wynagrodzenie brutto od 3000,00 zł do 3400,00 zł
• po okresie próbnym możliwość uzyskania premii uznaniowej
• świadczenia z ZFŚS do biletów do kina/teatru itp., karty przedpłacone na święta, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe
• karta MultiSport
• nauka języków obcych przez platformę eTutor

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl