Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Opieka > Dołącz do zespołu Opiekunów w Promedica24

Archiwalne: Dołącz do zespołu Opiekunów w Promedica24

23.10.2020


Masz doświadczenie zawodowe w pracy w opiece nad Seniorami?
Pracowałaś/-eś jako Opiekun osób starszych?

Dołącz do zespołu Opiekunek i Opiekunów w Promedica24.

W związku z obecną sytuacją, wprowadziliśmy nadzwyczajne standardy bezpieczeństwa podczas podróży i pracy.

Gwarantujemy:
• Bezpłatny test na COVID-19 przed wyjazdem do Niemiec (ze względu na obostrzenia w Niemczech wprowadzamy testy dla wszystkich naszych Opiekunów!)
• Bezpieczny przejazd małym, firmowym busem spod Twojego domu pod dom klienta (bus jest ozonowany przed każdym przejazdem!)
• Zachowanie wszelkich zasad ostrożności podczas podróży (mierzenie temperatury, każdy Opiekun otrzymuje zestaw maseczek, rękawiczek i płyn dezynfekcyjny)
• Pracę w prywatnym domu Podopiecznego (osobny pokój dla Opiekuna)
• Zagraniczne ubezpieczenie medyczne (ERGO) i pracowniczą kartę EKUZ
• Legalną formę współpracy u lidera w branży, atrakcyjne zarobki i oferty dobrane do doświadczenia
• Szkolenia opiekuńcze oraz naukę języka niemieckiego od podstaw (on-line!)
• Rekrutację zdalną - bez wychodzenia z domu (przez telefon, Messenger lub WhatsApp)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij CV na adres: Z.Wrzesinska@promedica24.pl

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at) promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer dzwoniąc na numer: + 48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/