Ogłoszenia Warszawa na Z57.pl > Praca > Administacja biurowa > Asystent Zespołu ds. Zarządzania Strategią

Archiwalne: Asystent Zespołu ds. Zarządzania Strategią

04.04.2022

Asystent Zespołu ds. Zarządzania Strategią Kategorii

Dla naszego klienta działającego w obszarze FMCG poszukujemy kandydata, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za rozwój kategorii produktów. Asystent będzie w swojej codziennej pracy tworzyć raporty, zestawienia, a na ich podstawie będzie sporządzać raporty z użyciem tabel przestawnych, prezentować wyniki m.in. za pomocą wykresów. Zapraszamy do aplikowania osoby, które mają doświadczenie w pracy z liczbami, analizą badań i posiadają praktyczne doświadczenie w pracy z Excelem.

Link do aplikowania: https://www.feelcomfort.pl/job/asystent-zespolu-ds-zarzadzania-strategia-kategorii/

ZADANIA:
• pobieranie danych z systemu wewnętrznego oraz z systemów rynkowych, np. Nilsen. Focus) łączenie tych danych
• przygotowywanie bazy danych do analiz
• przygotowywanie raportów z użyciem tabel przestawnych oraz wykresów obrazujących dane
• czyszczenie zbędnych danych
• wykonywanie niewielkich analiz.

WYMAGANIA:
• orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane)
• średniozaawansowany/zaawansowany poziom pracy w Excelu - warunek konieczny (tabele przestawne, wykresy, wyszukaj.pionowo, filtrowanie, sortowanie, itp.)
• analityczne i logiczne myślenie, wnioskowanie
• wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane z kierunków związanych z analizą danych ilościowych, marketingiem, zarządzaniem)
• spostrzegawczość, dokładność, skrupulatność
• znajomość pojęć z obszaru handlu (m.in. marża, obrót, straty znane i nieznane itp).

OFERUJEMY:
• umowę o pracę
• pracę całkowicie zdalną lub w modelu hybrydowym (Warszawa)
• służbowy telefon, laptop
• pracę w godzinach: 8-15 lub 9-16
• wdrożenie na początku współpracy
• opieka medyczna, bony świąteczne, pakiet sportowy.

3500 zł